niedziela, 1 lipca 2012

Paganella

Punkt wyjścia: kolejka linowa stacji Pela Doss (Andalo) Odległość: 8 km Czas: ok. 2,5 godziny Różnica w wysokości: około 545 m Od stacji gondoli Doss Pelà w Andalo w cigu kilku minut można się dostać na górę. Z tąd podążamy znakami prowadzącymi do Malga Zambana
Przejscie trwa okolo 15 minut. Po krótkiej przerwie kierujemy się dalej na północ w okolicy mamy stoki narciarskie. Po dużym zakręcie zmierzamy w kierunku Dosso Larici.
Ze schroniska La Roda mamy wspanialy widok na Dolomity Brenta, Valle di Non i na Val d’Adige, dalle valli di Cembra e Fiemme na Trydent a do jeziora Garda. Tuz przed zejsciem kierujemy sie jeszcze na Rai z kad maz wspaniala panorame na Bondone.
Widok na dolomity Brenta
Widok na dolomity Brenta3 komentarze:

Qho pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Qho pisze...

Hej. Fajny blog, temat bardzo bliski mojemu sercu, do tego piękne zdjęcia więc pewnie będę stałym czytelnikiem. Mam tez kilka uwag -korzystaj z opcji podgląd przed publikacją posta żeby nie robiło się tak ze zdjęciami jak w tym poście i przeczytaj tekst przed publikacją kilka razy bo wszyscy robimy błędy :) A tak na koniec życzę dużo zapału i oby tak dalej.

Paulina pisze...

Dzieki za komentarz.
Mam ndzieje, ze z czasem blog sie bedzie rozwijal w dobrym kierunku.

Narazie mam dosc pracowity okres i przyznam, ze posty pisane sa dosc na szybko.